Hakkımızda


İç giyim sektörü üzerine edindiğimiz 8 yıllık tecrübe ile, müşterilerimize online alışveriş sitesi olarak kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Vizyonumuz ve misyonumuz içerisinde; her geçen gün daha zengin hale getirdiğimiz ürün çeşitlerimizi, sektör içindeki en güvenilir ve kaliteli markalar aracılığıyla, siz değerleri müşterilerimize bütçenizi aşmayan en uygun fiyatlarla sunmak gibi amaçlar bulunmaktadır.
İcgiyimgo.com olarak, sizlere sunduğumuz ürünlerimizin ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda hazırlandığını belirtmek isteriz. Müşteri odaklı iş anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin yaşamına renk, şıklık ve mutluluk katmayı en önemli amaç olarak görüyoruz.
Yerli ve yabancı markaların yeni sezon ürünleri sitemizde güncel olarak bulunmaktadır. Zaman içinde değişime uğrayan moda hareketlerini ve trendleri sürekli takip ederek, bu akımlara uygun modelleri en kaliteli ürünler arasından seçiyoruz. Eşsiz tasarımlara ve özgün desenlere sahip iç giyim ürünleri, bayanlar için her ölçüde bulunabilecek beden ölçüleri ve farklı renk modelleri, icgiyimgo.com tarafından en ince ayrıntılara kadar incelenmekte ve bu yoğun çalışmalardan sonra siz değerli müşterilerimizin siparişlere hazır hale getirilmektedir.

Müşteri Gizliliği

İcgiyimgo.com sitesine üye olurken sizlerden istediğimiz bilgiler, tarafımızca korunmakta ve 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Üyelik işlemleri yapılırken girdiğiniz bilgiler özel bir şifreleme sistemi tarafından kontrol edilerek, şirketimizin bağlı olduğu sunucularda saklanmaktadır. Siparişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz de yine özel sistemler tarafından koruma altına alınmaktadır.

Teslimat

Gün içinde 16:30’a kadar verilen siparişler, aynı gün içerisinde kargo firmasına iletilmektedir. 16:30’ dan sonra ve hafta sonu vereceğiniz siparişlerde ise, ürünler ilk iş günü içerisinde gönderime hazır hale getirilmektedir. 
Sitemiz üzerinden yaptığınız parakende alışverişler için, 40 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.
Aldığımız siparişlerin hepsini gizli paketleme yöntemi ile siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Böylece kargo görevlisi hazırlanan paketin içindeki ürünün ne olduğunu bilmemektedir. Mahremiyetinize ve özel hayatınıza değer vermekteyiz.

Müşteri Hizmetleri

İcgiyimgo.com olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına oluşturduğumuz müşteri hizmetlerini kullanarak, sorularınızı ve bilmek istediklerinizi görevlilerimize iletebilirsiniz. 0850 30 30 263 numaralı destek whatsapp hattımızdan kadın müşteri temsilcilerimize ulaşabilir sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Arzu ederseniz, info@icgiyimgo.com adresine mail gönderebilirsiniz.